Sony HDR-CX320 black

nr katalogowy: UCSONVCX3200001
kod producenta:Sony HDR-CX320 black
Sony
NIEDOSTĘPNY
Opis

Kamera cyfrowa HDR-CX320, czarna.
Full HD, szerokokątny obiektyw typu G, przetwornik CMOS Exmor R™, inteligentna automatyka iAuto, rozszerzony zoom 55x i stabilizator obrazu Optical SteadyShot

Główne cechy:
- Pełniejsze kadry dzięki szerokokątnemu obiektywowi typu G
- Możliwość przybliżenia się do miejsca akcji dzięki rozszerzonemu zoomowi 55x
- Filmowanie z ręki bez obaw o skoki obrazu

Zawsze w gotowości — by uchwycić każdą chwilę.
Są momenty zbyt cenne, by je stracić. Nie pozostawiaj nic przypadkowi i korzystaj z możliwości, jakie dają szerokokątny obiektyw typu G, rozszerzony zoom 55x i stabilizator obrazu Optical SteadyShot. Bądź przygotowany na najróżniejsze sytuacje i warunki zdjęciowe - nagrywaj płynne, szczegółowe filmy

Zmieść całą scenę.
Zmieść więcej w kadrze, korzystając z obiektywu G. Zarejestruj każdą scenę, od pełnych szczegółów przybliżeń twarzy po rozległe ujęcia dzikiej przyrody z szerokim kątem 26,8 mm oraz poszerzonym zoomem 55x. Cokolwiek Ci się spodoba, uchwycisz to za każdym razem w formie niezwykle ostrych, wyraźnych zdjęć i filmów Full HD.

Nagrywaj z łatwością.
Nagrywasz z ręki ruchu? Tryb Optical SteadyShot Active Mode utrzymuje płynność i stabilność obrazu przez cały czas. Obiektyw przesuwa się, wygładzając drgania i wstrząsy w bardziej efektywny sposób w porównaniu z cyfrowymi metodami stabilizacji. Działa także podczas przybliżania i w słabym świetle.

Proste dopasowywanie ustawień w słabym świetle.
Nie pozwól, by powstrzymało Cię zachodzące słońce lub słabe oświetlenie w pomieszczeniu. Przetwornik CMOS Exmor R™ o rozdzielczości 24,1 megapiksela jest dwukrotnie bardziej czuły w porównaniu z konwencjonalnymi przetwornikami, rejestruje każdy szczegół, nawet bez lampy. Koniec z ziarnistymi, rozmytymi i przyciemnionymi obrazami — tylko wyraźne, jasne ujęcia.

Parametry techniczne
Zoom optyczny 30 x
Zoom cyfrowy 350 x
Miejsce zapisu filmu karta pamięci
Wymiary

117 x 57 x 53 mm.

Waga 185 g
 
 
Czynne poniedziałek - piątek
w godzinach 9.00 - 17.00.
 
tel. 85 664 70 50
tel. 501 640 725
 
Obsługa sklepu internetowego:
Zapisz się, jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o promocjach
Dopisz
 
Wypisz się

 

 

 

Sklep Partnerski AB SA © 2013  Wszelkie prawa zastrzeżone